هر خبر یک بهانه و وسیله برای واکنش

 
 
توصيه مطلب
۰
 
کد مطلب: 6519
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۳۴
راديوفردا تحولات اخير دولت را "انتخاباتي" دانست
 
راديوديروز : به دنبال تغيير و تحولات اخير دولت در جابجايي يك وزير و نيز رييس دفترش و ساير سمت ها ، راديوفردا مدعي شد اين تغييرات با نگاه به انتخابات رياست جمهوري صورت گرفته است و هدف احمدي نژاد از اين كار برنامه هاي وي و يارانش براي انتخابات رياست جمهوري است .
 
 

به گزارش راديوديروز اخيرا در طي يك اقدام ناگهاني از سوي رياست جمهوري تغيير و تحولاتي در برخي مديرست هاي كلان گشور و نيز دفتر رييس جمهور صورت گرفته است كه تحليل ها و گمانه زني هاي زيادي را به همراه داشته است .
اما از اينكه اين تغييرات با چه هدفي و چرا در اين مقطع زماني انجام شده است اگر بگذريم ، وليكن ۲ تغيير در اين ميان پر سرو صدا تر و پر حاشيه تر بوده است و طبق معمول با واكنش هاي جهت دار و خاص راديوفردا و ساير رسانه هاي بيگانه همراه بوده است .
يكي جابجايي وزير ارتباطات و ديگري انتصاب اسفنديار رحيم مشايي در جايگاهي مهم در سازمان عدم تعهد ها .
راديوفردا در همين راستا باز هم واكنش هاي هدفمند خود را آغاز نمود و بلافاصله در ادعايي جالب مدعي شد كه جابجابب وزير ارتباطات با انتخابات رياست جمهوري آينده ارتباط دارد !
راديوفردا استدلال آميخته به اتهام خود را چنين آورد كه از آنجايي كه مديريت ارتباطات در كشور و مخابرات ( اشاره به خطوط تلفن همراه و اينترنت و .. ) يكي از ابزار هاي دولت در زمين گير كردن ميسرحسين موسوي در انتخابات گذشته بوده است لذا اين وزارت خانه بسيار مهم است و از هم اكنون براي انتخابات و بهره برداري از اين وزارت در راستاي اهداف خود برنامه دارد !
اما تحليل ديگر راديوفردا در مورد رحيم مشايي بود كه اين رسانه مدعي شد دولت در حال آماده كردن مشايي براي كانديداتوري رياست جمهوري است . هر چند در ادامه افزود كه خيلي ها معتقدند وي رد صلاحيت خواهد شد !
Share/Save/Bookmark
مولف : داوود اصلان بیگی
 
مراحل ارسال پيام صوتی: کليد دايره > کليد مربع > کليد ذخيره > کليد ارسال > پس از بسته شدن پنجره، کليد ارسال نهايی
مدت زمان هر پيام حداکثر 1 دقيقه و 30 ثانيه می باشد.
در صورتی که برای اولين بار از اين امکان در سايت ما استفاده می کنيد و با پيغام امنيتی فلش مواجه می شويد بايد بر روی گزينه Allow کليک کرده تا امکان استفاده از ميکروفون فعال شود.
برای استفاده از اين امکان بايد نرم افزار Flash Player نسخه 11 يا بالاتر بر روی سيستم شما نصب باشد.
با کليک بر روی علامت ميکروفون می توانيد پيام صوتی خود را در مورد اين مطلب ارسال کنيد. 

آدرس ايميل :