هر خبر یک بهانه و وسیله برای واکنش

 
 
توصيه مطلب
۰
 
کد مطلب: 7947
جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۳
به روباه گفتند شاهدت کیست ؟ گفت : دمم !
 
رادیودیروز : رادیوفردا باز هم به گزارشی از سازمان منافقین استناد کرده است که طی آن کشورمان متهم به پنهان کاری هسته ای شده است .
 
 
به گزارش رادیودیروز ، اخیرا سازمان منافقین که در عراق مورد حمله ی شهروندان عراقی قرار گرفته بود و عامل این حمله را هم در عین ناباوری حکومت جمهوری اسلامی معرفی کرده بود ، به عقده گشایی نسبت به نظام پرداخته است و گفته ، ایران یک مرکز تحقیقات هسته‌ای خود را که در آن فعالیت‌هایی در رابطه با تولید سلاح اتمی انجام داده است ، به مکان دیگری منتقل می‌کند تا جامعه جهانی را فریب دهد.
رادیوفردا هم که همیشه برای تخریب نظام ، منابع خبری و اطلاعاتی همچون گروه های امثال سازمان منافقین و یا عناصر ضد انقلاب فراری و ... داشته است باز هم به این ادعای گروهک تروریستی منافقین استناد کرده است تا نظام را تحت فشار قرار دهد و البته روند سیاسی به وجود آمده توسط کشورمان در اجلاس اخیر نیویورک را هم مخدوش نموده و بهانه ی های لازم برای ادامه ی فشار غرب بر ایران را فراهم آورد .
رادیوفردا مدعی شده که مهدی ابریشمچی از اعضای ارشد این گروه مخالف جمهوری اسلامی روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهر در یک نشست مطبوعاتی در پاریس گفته است : «رژیم ایران به منظور پنهان کردن فعالیت‌های هسته‌ای خود به تازگی در یک عملیات گسترده به انتقال یک مرکز تحقیقات و برنامه‌ریزی هسته‌ای اقدام کرده است که در آن پروژه‌ای نظامی دنبال می‌شود.»

به گفته او، حجم عمده‌ای از فعالیت‌های این مرکز تحقیقاتی از پایگاهی در شرق تهران که به وزارت دفاع ایران تعلق دارد، به پایگاه جدیدی حدود سه کیلومتر دورتر منتقل شده است.

البته این اولین باری نیست که گروهک تروریستی منافقین دست به چنین دروغ پردازی هایی می زند و البته اولین باری هم نیست که رادیوفردا گروهک منافقین را منبع خبری و اطلاعاتی خود قرار می دهد !
یاد آم ضرب المثل شیرین که گفته :
به روباه گفتند شاهدت کیست ؟ گفت دمم !
Share/Save/Bookmark
مولف : دکتر علی ایوبی
 
مراحل ارسال پيام صوتی: کليد دايره > کليد مربع > کليد ذخيره > کليد ارسال > پس از بسته شدن پنجره، کليد ارسال نهايی
مدت زمان هر پيام حداکثر 1 دقيقه و 30 ثانيه می باشد.
در صورتی که برای اولين بار از اين امکان در سايت ما استفاده می کنيد و با پيغام امنيتی فلش مواجه می شويد بايد بر روی گزينه Allow کليک کرده تا امکان استفاده از ميکروفون فعال شود.
برای استفاده از اين امکان بايد نرم افزار Flash Player نسخه 11 يا بالاتر بر روی سيستم شما نصب باشد.
با کليک بر روی علامت ميکروفون می توانيد پيام صوتی خود را در مورد اين مطلب ارسال کنيد. 

آدرس ايميل :