سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ تهران ۰۷:۱۱ - ۱۸ ژوئن ۲۰۱۹
 
صفحات ویژه
مردی همیشه در حال تهدیدهای توخالی

برجسته سازی اظهارات بولتون

آمریکایی ها که از خروج ایران از برجام هراسناک اند، به سناریوهای قبل برجام برگشته اند و سعی میکنند با لجن پراکنی جمهوری اسلامی را بترسانند. یکی از شاخص ترین این چهره ها جان بولتون است که رادیوفردا همواره اظهارات تند او را برجسته میکند.
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
آرمان مستوفی
۲۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۲
خبرهای رسیده حاکی از این است که آرمان مستوفی که چند روزی به مسافرت رفته بود به پراگ بازگشت. به گزارش رادیو دیروز، آرمان مستوفی 28 سپتامبر به همراه خانواده اش به مدت سه روز به کشور اتریش سفر نمود و نهایتاً در روز 30 سپتامبر به پراگ بازگشت.
فهیمه خضر حیدری
۷ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۲۳
خبرهای رسیده حاکی از این است که فهیمه خضر حیدری به دلیل اختلافات عدیده ای که با شوهرش مهدی طاهباز دارد دچار افسردگی شدید شده است و این اختلافات باعث سردی روابط آنها شده است. وی که پیش از این هم یک بار ازدواج نا موفق داشت و تجربه طلاق را هم دارد، در آستانه دومین شکست عشقی خود است و با توجه به غرور ...
فرشید منافی پردرآمدترین مجری رادیوفردا!
۲۱ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۲
به گفته یکی از کارمندان رادیوفردا که به صورت محرمانه اطلاعات خود را برای رادیودیروز ارسال کرده است فرشید منافی بیشترین حقوق و مزایای را به خود اختصاص داده است تا قید بازگشت به ایران را بزند.
هانا کاویانی
۲۰ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۰
خبرهای رسیده حاکی از این است که هانا کاویانی اوایل ماه سپتامبر به ایتالیا سفر کرده است. به گزارش رادیو دیروز، وی که به قصد دیدن خانواده اش عازم ایتالیا شده است، قرار است یک هفته در این کشور اقامت داشته باشد.گفتنی است خانواده هانا کاویانی چند روز قبل از سفر وی ، به ایتالیا رفته اند تا پس از گشت و گذار ...
دنیس حسن زاده آژیری
۲۰ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۶
به گزارش رادیودیروز، خبرهای رسیده حاکی از این است که دنیس آژیری پس از اقامت یک ماهه در آمریکا مجداً به پراگ برگشت. وی که برای تمدید گرین کارت و اقامتش در آمریکا به این سفر رفته بود ، از فرصت استفاده کرد تا کمی از غصه های روزهای تنهایی در شهر یخ زده پراگ را را با دیدن پدر و مادرش کمتر کند.گفتنی است ...
نیوشا بقراطی
۱۹ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۱
به گزارش رادیودیروز، خبرهای رسیده حاکی از این است نیوشا بقراطی و همسرش بیتا ملکوتی به تازگی به منزل جدید خود رفته اند. بیتا و نیوشا که چند روزی درگیر اثاث کشی منزل و انتقال آن به منزل جدید بوده اند بالاخره در منزل جدید سکونت پیدا کردند. منزل جدید آنها که نزدیک ساختمان رادیو فرداست کمی بزرگتر از منزل ...
پیام رضی
۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۷
به گزارش رادیو دیروز ، شنیده ها حاکی از آن است که پیام رضی جهت تمدید گرین کارت خود روانه واشنگتن خواهد شد.وی که ابتدا به پاریس سفر می کند، اواسط ماه جاری میلادی(آگوست) پاریس را به مقصد واشنگتن ترک خواهد کرد.
علیرضا طاهری
۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۲۷
خبرهای رسیده حاکی از این است که علیرضا طاهری یکی از کارمندان سابقه دار رادیو فردا به علت اختلاف با مدیران رادیو از کار برکنار شده است.
نیوشا بقراطی به همراه همسرش بیتا ملکوتی
۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۳
به گزارش رادیو دیروز نیوشا بقراطی که اخیراً به دنبال خرید خانه ای در پراگ بود ، هنوز موفق به انتخاب منزلی برای سکونت نشده است.از طرفی مدت اجاره منزل اش به پایان رسیده است و باید تا آخر ماه آگوست منزل را تخلیه کند. گفتنی است نیوشا بقراطی به همراه همسرش بیتا ملکوتی در رادیو فردا مشغول به کار است.
مهدی طاهباز در کنار همسرش فهمیه خضر حیدری
۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۸
فهیمه خضر حیدری اندکی بعد از اخذ گواهینامه رانندگی، تصادف سنگینی کرده است و خبرهای رسیده حاکی از این است که خسارت زیادی به ماشین وارد آمده است.
کامبیز توانا
۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۶
به گزارش رادیو دیروز ، کامبیز توانا که سال گذشته از طرف رادیو فردا مامور شد تا برای ادامه فعالیتش به واشنگتن برود از سختی زندگی در واشنگتن به شدت ابراز ناراحتی می کند. وی زندگی در آمریکا را بسیار سخت تر و پر مشقت می داند .توانا که دو فرزند معلول هم دارد ، سختی زندگی در غربت را بیشتر احساس کرده و به ...
بیتا ملکوتی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۴
به گزارش رادیو دیروز، بیتا ملکوتی روز سوم آگوست را به بهانه درد پا و بیماری، از رفتن به رادیو امتناع کرده است. وی که دلیل عدم حضورش را درد کمر و پا معرفی می کند تا کنون چند مورد به این واسطه از رفتن به سرکارش خودداری کرده است.قابل ذکر است اخیراً امتناع کارکنان رادیو فردا از رفتن به محل کار به دلیل بیماری ...
محمدضرغامی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۰
به گزارش رادیو دیروز محمد ضرغامی که برای تمدید گرین کارت خود باید به واشنگتن سفر می کرد در در واپسین لحظات اتمام مهلت قانونی و با سختی و مشقت زیاد خود را به واشنگتن رساند. ضرغامی ۱۷ می(۲۸ اردیبهشت) و مصادف با اتمام مهلت دوری از آمریکا توانست خود را به واشنگتن برساند.گفتنی است وی پس از دو هفته اقامت ...
نادرصدیقی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۱
به دنبال کاهش بودجه رادیو فردا و تعطیلی دفتر واشنگتن، نادر صدیقی برای ادامه خوش خدمتی هایش به سرویس جاسوسی آمریکا به جمهوری چک آمد.
روزبه بوالهری
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۷
به گزارش رادیو دیروز، روزبه بوالهری به همراه همسرش مینا محرر جهت انجام امور اقامتی و تمدید گرین کارت خود طی چند روز آینده عازم واشنگتن خواهند شد.خبرها حاکی از این است که علیرغم اکراه روزبه نسبت تاریخ اعزامش به آمریکا، وی مجبور است با توجه به وضعیت جسمانی همسرش و اتمام مهلت گرین کارت تن به این سفر بدهد....
محمد ضرغامی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۵
محمد ضرغامی که اخیراً به دلیل تعطیل شدن برنامه نگاه تازه ، اثاث خود را جمع کرده و به برنامه صبحانه خبر در رادیو فردا رفته است، اساساً فردی گوشه گیر و تنهاست در رادیو نیز ارتباط اجتماعی قابل توجهی ندارد.
مهرداد میردامادی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۷
مهرداد میردامادی فرزند محمود، متولد ۲۲/۰۱/۱۳۴۴ و شماره شناسنامه ۱۸۲ می باشد.او متولد تهران است . وی سابقه همدستی با گروهک تروریستی مجاهدین خلق را در کارنامه خود دارد و در سن ۱۵ سالگی به جرم همکاری با این گروهک تروریستی متهم و به ۵ سال زندان محکوم گردید.
فرشید منافی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۵
فرشید منافی پیر عبدالملکی،این اسم کامل اوست.متولد ۲۲ مرداد ۱۳۵۸ شهر تهران به شماره شناسنامه ۵۴۵۸ است و فرزند علی اصغر منافی. تحصیلات دانشگاهی را شروع کرد،ولی تمام نکرد.۴ سال در دانشگاه درس خواند و در پایان با مدرک دیپلم کشور را ترک کرد.
فهیمه خضرحیدری و آرمان مستوفی(مدیر رادیوفردا)
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۶
فهیمه خضر حیدری با استفاده از ابزار سکس، چرب‌زبانی و شارلاتان‌بازی کار خود را در رادیوفردا پیش می برد!
نادر صدیقی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۴
نادر صديقى كه براى اولين بار كيان تاجبخش (از متهمين كودتاى مخملى) را به سعيد حجاريان و مصطفى تاج زاده معرفى مى‌كند به نظر مى‌رسد از عوامل اصلى بنياد سوروس در ايران باشد كه نقشى مهم‌تر از تاجبخش را در ايران ايفا نموده و به عنوان ديده بان اصلى سوروس عمل مى‌كند .